Av. Murat Turgut MİNAR LL.M.

Av. Murat Turgut MİNAR 1993 yılında Yozgat’ta doğmuş olup 2015 yılında İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2016 yılında aktif Avukatlığa öncelikle Ankara Barosuna kayıtlı olarak başlamış ve burada birçok kurum ve kuruluşun hukuk danışmalığını gerçekleştirmiştir.

2017 yılında İzmir’de MİNAR Hukuk ve Danışmanlık Ofisini kurmuş; aynı yıl Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İş Hukuku Ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Aynı yıl Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin Kamu Hukuku Yüksek Lisans Programına başlamıştır.

İyi derecede İngilizce bilmekle birlikte 2019 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinden “Dış Ticaret Uzmanlığı” belgesini almaya hak kazanmıştır.

2017 yılından beri İzmir ili ve çevre illerdeki birçok özel ve kamu kurumu ile sendikalar ve diğer sivil toplu örgütlerinin hukuk müşavirliğini ifa etmektedir. Ayrıca yurtdışında mukim gerçek ve hükmi kişiler içinde hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av. Murat Turgut MİNAR tarafından kaleme alınan bir çok makale ve yazılarda hakemli dergiler ve sair hukuk platformlarında yayınlanmakta olup; özel ve kamu kurumlarında meslek içi eğitim hizmetleri de verilmektedir.

İletişim

minar-01.png

Mansuroğlu Mah. 295/2 Sok. No: 1 A Blok No: 218 Ege Sun Plaza Bayraklı - İZMİR  

Tel.  (0232) 461 79 49

© 2023 by Minar Hukuk Ve Danışmanlık. 

Bu web sitesinin amacı reklam yapmak değildir. Sadece bilgilendirme amaçlı olarak müvekkillerimize veya hukuk alanında faaliyet gösteren diğer ilgililerine bilgi ortamı sağlamaktır. Site içerisinde ki makalelerden meslektaşlarımız her zaman savunma argümanı olarak faydalanabilirler. Ancak yazının tamamının yahut bir kısmının üçüncü kişilerce kopyalanması halinde kaynak gösterilmesi zorunludur.

  • Instagram
  • Facebook